این نرم افزار یک ابزار رایگان جهت دانلود کردن فایل های شما با سرعت بالاتر است.به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید هر آنچه را که می خواهید در فضای نت با سرعتی بسیار بالا و با اطمینان خاطر دریافت نمایید. این نرم افزار با کاربری بسیار آسان و همینطور بسیار سبک طراحی شده است .این نرم افزار فوق العاده جذاب دارای امکانات بسیار فروان و متحیر کننده می باشد که همگان را مجذوب خود نموده.
از امتیازات بارز برنامه نسبت به برنامه های مشابه میتوان به امکانی به نام Grab++ استفاده کرد. با استفاده از این امکان میتوان هر نوع فایل فایل فلش یا فیلم یا موزیک را که امکان مشاهده و گوش دادن به آن فقط به صورت آنلاین وجود دارد را دانلود کنید.
 مثلا فیلمهای سایت یاهو را که هیچ برنامه ای نمیتواند آنها را دانلود کند این برنامه لینک اصلی آنها را شناسایی و دانلود میکند. برای فعال کردن آن میتوانید بر روی آیکون این برنامه در تسک بار راست کلیک کرده و Grab++ را انتخاب کنید.
صفحه مورد نظر خود را رفرش کنید تا لینک فایل مورد نظر خود را ببینید. این نرم افزار بر اساس تکنولوژی P2P و دانلود از منابع مختلف قادر به پشتیبانی از Protocol های HTTP, HTTPS, FTP, MMS and RTSP می باشد. به کمک این نرم افزار شما تقریبا قادر به ِدانلود هر چیزی هستید! از بازی ها و کلیپ های فلش گرفته تا ویدئو های سایت های YouTube, Google, Metacafe, MySpace یا File های RapidShare و Streaming Video ها. مطمئنا چنین ابزاری برای Computer شما مورد نیاز خواهد بود .

دانلود

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 دی 1389    | توسط:    | طبقه بندی: دانلود نرم افزار کامپیوتر،     | نظرات()